بیمارستان ولیعصر(عج) لامرد

 ساخت بنای بیمارستان ولیعصر(عج) ، در اردیبهشت ماه سال 1363  آغاز شد و این بیمارستان در اردیبهشت ماه سال 1375 با حضور رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران  افتتاح گردید .  بیمارستان در سال 1375 با  بخش های اتفاقات ، اتاق عمل ،داخلی ، جراحی، راه اندازی شد. در سال 1380بخش مراقبت ویژه سی سی یو با 4 تخت فعال شروع به کار نمود و پس از پیگیری های مسئولین وقت بیمارستان در سال 1390 بخش آی سی یو با 3 تخت راه اندازی شد و تغییر اساسی در حوزه ماموریت آن ایجاد شده و به عنوان یک مرکز پذیرش مصدومین  سوانح و حوادث جاده ای و شهری وارد مرحله جدیدی از فعالیت خود شده است و ان آی سی یو با 3 تخت در سال 1395 راه اندازی شد . بیمارستان ولیعصر در ضلع شرقی شهرستان لامرد واقع شده است این بیمارستان دارای 115 تخت مصوب و 105 تخت فعال می باشد .

 بخش های درمانی

 این بیمارستان دارای  بخش های اورژانس، داخلی، اطفال، جراحی مردان و زنان، ICU( مراقبت های ویژه مغز و اعصاب) ، CCU(مراقبت های ویژه قلبی)  ،  NICU(مراقبت های ویژه نوزادان)،بیماران خاص(دیالیز و تالاسمی)، زایشگاه ، اتاق عمل و پاراکلینیک که شامل رادیولوژی ، سی تی و آزمایشگاه می باشد.

پزشکان متخصص:

 بیمارستان ولیعصر (عج)  از همکاری پزشکان متخصص در رشته های زیر بهره می برد:

جراحی مغزواعصاب، ارتوپدی،  ، بیهوشی، جراحی عمومی، جراحی کلیه و مجاری ادراری، زنان و زایمان ،  کودکان، ، قلب و عروق،  داخلی، گوش و حلق و بینی ،چشم و رادیولوژی(سونوگرافی

 

 

 

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-4-11 11:24        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ